Наша зброя — це ПРАВДА!

06 червня 2022
Наша зброя — це ПРАВДА!

6 червня в Україні відзначається День журналіста - професійне свято журналістів, кореспондентів, репортерів, операторів, фотографів, редакторів! Журналіст - це дуже відповідальна і небезпечна професія навіть у мирний час. А під час війни багато журналістів ризикують життям, щоб показати світу правду про бойові дії.  Вітаємо українських журналістів з їх професійним святом!

Шлях журналіста непростий і дуже відповідальний. Тисячі інформаційних матеріалів, аналітичних статей, інтерв'ю — стали тим потужним фронтом, що захищає країну від фейків та пропаганди.

КиМУ пишається своїми випускниками-журналістами!

Від щирого серця вітаємо Вас, журналісти, кореспонденти, репортери, оператори, фотографи, редактори! Щиро дякуємо за нелегку працю і професіоналізм!

Бажаємо найскоріше головної новини про нашу Перемогу!