Вибори голови студентської ради фахового коледжу КиМУ

09 грудня 2021
Вибори голови студентської ради фахового коледжу КиМУ

10 грудня 2021 року в форматі on-line відбулися вибори голови Студентської ради Фахового коледжу КиМУ. В умовах студентоцентрованого навчання,   залучення здобувачів освіти до організації освітнього процесу,  врахування індивідуальних якостей, здібностей кожної особистості, формування індивідуальних освітніх траєкторій, важливим є діяльність студентського самоврядування.

Виявом такого підходу є і були вибори голови Студентської ради Фахового коледжу КиМУ, адже всі студенти, які мали багато ідей, були креативними, зацікавленими зробити студентське життя кращим, балотувалися на посаду голови Студентської ради Фахового коледжу КиМУ.

На підставі протоколу Незалежної виборчої комісії про результати підрахунку голосів визначено, що:

Артем Перевозник, студент 1 курсу спеціальності «Стоматологія», набрав 70.4 % загальної кількості голосів;

Влада Латиш, студентка 2 курсу спеціальності «Фармація, промислова фармація», – 29,6 %;

Таким чином, більшістю голосів головою Студентської ради Фахового коледжу КиМУ обрано Артема Перевозника.

Щиро вітаємо Артема з обранням головою Студентської ради Фахового коледжу КиМУ. Зичимо успіхів, ініціативи і команди однодумців!