28 червня 2021

Вітаємо Марину Лубську з гідною участю у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності (куратор проекту – голова циклової комісії з фармації, доцент Гетало О.В) та  нагородженням сертифікатом  за участь у ІІ етапі Всеукраїнського  конкурсу-огляду презентацій «Моє покликання – Фармація» в межах Всеукраїнського конкурсу «PANACEA-2021»  і  сприяння підвищення іміджу професії фармацевта в Україні.

Бажаємо  успіху  в усіх починаннях, здійснення надій та сподівань!

28 травня 2021 р.  у Фаховому коледжі НФаУ, за підтримки Національного фармацевтичного університету, відбувся конкурс-огляд  презентацій «Моє покликання – Фармація» в межах Всеукраїнського конкурсу «PANACEA-2021», який об’єднав в інтелектуальному марафоні здобувачів освіти фармацевтичних коледжів та фармацевтичних відділень медичних коледжів (училищ) за спеціальністю 226 Фармація, промислова фармація, освітньо-професійна програма «Фармація».

У конкурсі взяли участь студенти III курсу з 18 закладів освіти, які стали переможцями І відбіркового (у закладах освіти) етапу Всеукраїнського конкурсу «PANACEA-2021». Конкурсанти представили всій фармацевтичній спільноті свій заклад освіти і фах, розкрили престиж професії, розповіли про свої досягнення та плани на майбутнє. Всі подані на конкурс роботи були виконані якісно, креативно, з любов’ю до обраної професії.

Переглянути презентації учасників можна за посиланням : https://college.nuph.edu.ua/%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BA%D1%83%D1%80%D1%81-%D0%BE%D0%B3%D0%BB%D1%8F%D0%B4-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%B9-%D0%BC%D0%BE%D1%94-%D0%BF%D0%BE%D0%BA/

За рішенням організаційного комітету –

переможених немає!

Вітання МАРИНІ ЛУБСЬКІЙ, студентці 3 курсу Коледжу КиМУ спеціальності 226 Фармація, промислова фармація  - фото №1