Вітаємо з Всесвітнім днем вишиванки

18 травня 2023
Вітаємо з Всесвітнім днем вишиванки

Щорічно в третій четвер травня українці в усьому світі відзначають День вишиванки – свято вшанування національних звичаїв, плекання культури, прищеплення національної ідентичності, формування патріотизму та єдиного міцного українського духу!

Незважаючи ні на що, навіть в умовах воєнного стану, ми не дамо ворогу зруйнувати наші славетні традиції, а вкотре продемонструємо згуртованість, незламність, силу та красу української нації! Для кожного українця споконвіку власна вишиванка є дуже дорогоцінною, слугує оберегом від зла й недолі, підтримує зв’язок поколінь, зберігає споконвічну етнічну символіку. Саме вишитий візерунковий одяг – це генетичний код, з якого складається унікальне національне ДНК України як частини європейської родини.

Вишиванка – наша духовна броня, берегиня українського народу! Пам’ятаємо про це, зберігаємо та примножуємо добрі традиції нашої величної та непереможної нації! Ми боремося за життя, за майбутнє кожного! Разом творимо нову історію! І все є Україна!