Бібліотека

Нові інформаційні технології впевнено і міцно закріплюються в нашому повсякденному житті. Сучасна людина – від учня до науковця – не мислить себе без використання в роботі й житті різноманітних джерел інформації.

Чи то традиційні, чи новітні – вони збагачують її, дають змогу стати більш освіченою і досвідченою, брати участь у суспільному, політичному житті, навчають самостійно приймати рішення і сприяти культурному розвитку.

Одним із провідників інформації з давніх-давен була і залишається бібліотека – «вікно в світ знань».

Основне завдання бібліотеки Коледжу – інформаційне забезпечення навчального процесу, тому найголовніша її цінність – це фонд навчальної літератури, який представлений як книжковими виданнями, так і примірниками на електронних носіях. Створення електронного фонду і довідково-бібліографічного апарату сприяє систематизації інформації та дозволяє забезпечити учасників навчально-виховного процесу швидким доступом до потрібної інформації.

Бібліотека є рівноправним учасником освітянського процесу, а підручник – основним джерелом професійної інформації. Її робота планується відповідно до єдиного плану роботи Коледжу.

Мережа Інтернет дає змогу всім бажаючим (студентам денної форми, викладачам, працівникам Коледжу) знайти потрібну інформацію.

Обслуговування користувачів проводиться на абонементі й в читальному залі. До їхніх послуг — алфавітна картотека, сім досвідчених бібліотекарів.

Бібліотека - фото №1
Бібліотека - фото №2
Бібліотека - фото №3
Бібліотека - фото №4
Останні новини
Читати всі новини
Коледж
Київського Міжнародного
Університету