Бібліотека

Нові інформаційні технології впевнено і міцно закріплюються в нашому повсякденному житті. Сучасна людина – від учня до науковця – не мислить себе без використання в роботі й житті різноманітних джерел інформації.

Чи то традиційні, чи новітні – вони збагачують її, дають змогу стати більш освіченою і досвідченою, брати участь у суспільному, політичному житті, навчають самостійно приймати рішення і сприяти культурному розвитку.

Одним із провідників інформації з давніх-давен була і залишається бібліотека – «вікно в світ знань».

Основне завдання бібліотеки Коледжу – інформаційне забезпечення навчального процесу, тому найголовніша її цінність – це фонд навчальної літератури, який представлений як книжковими виданнями, так і примірниками на електронних носіях. Створення електронного фонду і довідково-бібліографічного апарату сприяє систематизації інформації та дозволяє забезпечити учасників навчально-виховного процесу швидким доступом до потрібної інформації.

Бібліотека є рівноправним учасником освітянського процесу, а підручник – основним джерелом професійної інформації. Її робота планується відповідно до єдиного плану роботи Коледжу.

Мережа Інтернет дає змогу всім бажаючим (студентам денної форми, викладачам, працівникам Коледжу) знайти потрібну інформацію.

Обслуговування користувачів проводиться на абонементі й в читальному залі. До їхніх послуг — алфавітна картотека, сім досвідчених бібліотекарів.

Ресурсна база бібліотеки: близько 1100 підручників та навчальних посібників; контурні карти, атласи тощо; понад 30 комп’ютерів, які підключенні до мережі Інтернет.

Бібліотека - фото №1
Бібліотека - фото №2
Бібліотека - фото №3
Бібліотека - фото №4
Графік роботи приймальної комісії
Липень / Серпень
Пн.-Пт.
9:00 - 18:00
Субота
9:00 - 14:00
Неділя
Вихідний
Відео-презентація Коледжу
Останні новини
Читати всі новини
Центр консультацій
м. Київ, вул. Львівська, 49
Як доїхати?
Коледж
Київського Міжнародного
Університету