Коледж Київського міжнародного університету

Історія

Київський міжнародний університет освітню діяльність здійснює відповідно до ліцензії МОН України про надання освітніх послуг. Університет є активним учасником наукового, політичного, культурного і духовного життя України.

Основною метою і завданнями освітньої діяльності Київського міжнародного університету є підготовка національної політичної, економічної та наукової еліти, здатної здійснювати діяльність, спрямовану на розбудову правової незалежної демократичної соціально орієнтованої Української держави.

Коледж Київського міжнародного університету є структурним підрозділом університету, який було створено в 2011 році. Коледж – це інноваційний багатопрофільний освітній заклад, який здійснює підготовку майбутніх фахівців відповідно до ОКР "молодший спеціаліст" за такими спеціальностями, як: право, економіка, підприємництво, торгівля та біржова діяльність, туризм, журналістика, фармація, промислова фармація, сценічне мистецтво, будівництво та цивільна інженерія у поєднанні з наданням повної загальної середньої освіти.

Після закінчення Коледжу студенти мають змогу, починаючи з III курсу за відповідними спеціальностями, продовжити навчання в Київському міжнародному університеті. Цьому сприяє викладання дисциплін професійного блоку науковцями університету, поступовий перехід до проведення семінарських і практичних занять англійською мовою.

Інтеграція загальної середньої та вищої освіти, прокладання шляху від старшокласника – до абітурієнта і студента, надійний профорієнтаційний вибір забезпечуються Ліцеєм і Коледжем Київського міжнародного університету.

Київський міжнародний університет має сучасну матеріально-технічну, навчально-методичну бази, які є також спільними як для Ліцею, так і Коледжу: загальна площа власних приміщень, за рахунок реконструкції та добудови існуючих університетських корпусів, складає 39625 кв.м, де за вимогами і потребами часу обладнано: спеціалізовані кабінети з інноваційною технічною базою – зала судового засідання; криміналістичний полігон; психологічна лабораторія; лінгвістичні та комп’ютерні кабінети; фізичні та хімічні лабораторії; сучасні навчальні теле- та радіостудії; хореографічні, спортивний і тренажерний зали; бібліотека й читальна зала з найсучаснішою фаховою літературою – 101169 примірників.

Університетом забезпечено безкоштовний доступ студентів і викладачів до мережі INTERNET, видається студентська електронна газета «PostScriptum+», випускається щотижнева телепрограма "Студентський квиток".

Рівень забезпечення освітнього процесу обладнанням, інструментарієм, сучасною аудіо- та відеотехнікою, комп’ютерними системами, інформаційно-комунікативними технологіями відповідає нормативним вимогам.

Графік роботи приймальної комісії
Липень / Серпень