Спеціальність
081 Право
Галузь знань
08 Право
Кваліфікація
Фахівець з права

Термін навчання

Фаховий молодший бакалавр (на базі БЗСО) - 3 роки 10 місяців;
на базі (ПЗСО) - 1 рік 10 місяців
Молодший спеціаліст ( на базі БЗСО) – 3 роки 10 місяців
Форма навчання - денна

Випускова циклова комісія – циклова комісія з права

Перелік компонент освітньо-професійної програми «Право» за освітньо-професійним ступенем фаховий молодший бакалавр (вступ з 2020 року)

Дисципліни, які формують спеціальні компетентності (анотації):
Дисципліни за вибором закладу (анотації):
Дисципліни за вибором студента (анотації):

Перелік компонент освітньо-професійної програми «Право» за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст (вступ до 2020 року)

Дисципліни, які формують загальні компетентності (анотації):
Дисципліни, які формують спеціальні компетентності (анотації):
Дисципліни циклу вибіркової частини (анотації):

Освітній процес проводиться в спеціалізованих кабінетах і лабораторіях

  • криміналістичний полігон – аудиторія, створена для формування у студентів практичних умінь і навичок з тактики проведення слідчих дій у розслідуванні кримінальних справ. У межах аудиторних занять застосовуються перегляди спеціалізованих навчальних фільмів, ведеться робота щодо відтворення обстановки та обставин подій злочину, тренінги із методики проведення допитів, вилучення речових доказів тощо
  • судова аудиторія – навчальний кабінет обладнаний як зала судових засідань країн Європи та Америки. Саме Судова аудиторія є місцем проведення практичних судових дебатів, де студенти набувають практичного досвіду проведення судового процесу
Після повного курсу навчання фахівець з права може займати первинні посади:

Практична підготовка

Разом із теоретичними знаннями студенти здобувають практичні навички, під час проходження практичної підготовки отримують додаткові рекомендації (як бути успішним суддею, слідчим, арбітражним керуючим). Основними базами практики є: Центральне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Київ), Департамент з питань реєстрації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та інші.

В межах реалізації Меморандуму про співпрацю, укладеного з Головним територіальним управлінням юстиції у м. Києві проводиться інформування студентів та надання практичних рекомендацій щодо захисту прав за загальнонаціональним право​просвітницьким проектом «Я МАЮ ПРАВО​! Юстиція на кожен день».

Позааудиторна діяльність (майстер-класи, гостьові зустрічі, семінари та ін)

Студенти мали змогу відвідати:

Cтудентські досягнення

Студенти спеціальності «Право» активно беруть участь у наукових заходах (конференції, круглі столи, конкурси, олімпіади, універсіади), спортивних змаганнях, які проводяться не тільки в Коледжі КиМУ, а й у інших закладах.

Останні новини
Читати всі новини
Коледж
Київського Міжнародного
Університету