Правила поведінки здобувача освіти в закладі освіти

Нормою поведінки осіб, які перебувають на території Коледжу, є дотримання таких правил:

• взаємна доброзичливість, вимогливість і повага між людьми, шанування особистої гідності людини, її прав, свобод і законних інтересів, національних і релігійних переконань, доброго імені Коледжу;
  • дотримання моральних і етичних норм;
  • сумлінне ставлення до навчання та праці;
  • дбайливе ставлення до об’єктів, території та майна.

У приміщеннях та на території Коледжу забороняється:

• під час занять голосно розмовляти, шуміти, бігати по коридорах, умикати музику на території коледжу;
  • палити, продавати, зберігати й вживати алкогольні напої, наркотичні та психотропні речовини або їх аналоги;
  • перебувати у стані алкогольного, наркотичного або іншого сп’яніння;
  • грати в азартні ігри;
  • уживати ненормативну лексику;
  • проявляти будь-які форми насилля, булінгу, що принижують честь і гідність інших учасників освітнього процесу. Завдають шкоди їх психічному та фізичному здоров’ю, у тому числі з використанням засобів електронних комунікацій.

Студенти повинні стежити за своїм зовнішнім виглядом і приходити в Коледж охайними, акуратно одягненими та підтримувати гігієнічні вимоги. Рекомендується діловий стиль одягу.

Графік роботи приймальної комісії
Липень / Серпень