Коледж Київського міжнародного університету
Коледж Київського міжнародного університету

Інтелектуальні проекти

Інтелектуальні конкурси, які проводяться в Київському міжнародному університеті, приваблюють студентів Коледжу. У таких заходах у центрі уваги перебуває особистість, яка має змогу активно проявити себе в інтелектуальних змаганнях.

Інтелектуальні ігри КиМУ відрізняються від інших традиційних конкурсів як змістом, так і структурою, формою проведення, динамічним темпом гри. Але насамперед, організатори інтелектуальних змагань створюють такі психолого-педагогічні передумови для їхнього проведення, які допоможуть кожному учаснику максимально розкритися.

Головне завдання Коледжу – пошук, відбір, підготовка інтелектуально розвиненої, обдарованої молоді – реалізується і через такі творчі заходи.

Інтелектуальні ігри приваблюють студентів Коледжу новизною форми, можливістю проявити себе, самоствердитись у вищому навчальному закладі, здобути додаткові знання і переконатись у правильному виборі майбутньої професії.

Заявити в дискусіях про власну позицію при розв'язанні проблеми, обґрунтувати та відстояти власні переконання студенти можуть під час інтелектуальних проектів.


"Як стати лідером"

"Сollege brains"

"Майбутній психолог, соціолог і політолог"

"Менеджер"

"Creative-media"

"Шанс"

"Ерудити правознавства"

"Конкурс комп'ютерних презентацій"

"Клуб майбутніх мільйонерів"
Графік роботи приймальної комісії
Липень / Серпень
Пн.-Пт.
9:00 - 18:00
Субота
9:00 - 14:00
Неділя
Вихідний
Відео-презентація Коледжу
Останні новини
Читати всі новини
Анонси подій
Всі події
05 02 / 2020
16 : 00
19 11 / 2019
11 : 59
08 10 / 2019
13 : 15
Центр
консультацій
м. Київ,
вул. Львівська, 49