Тиждень циклової комісії з права

08 жовтня 2021
Тиждень циклової комісії з права

З 04 по 08 жовтня 2021 року в Фаховому коледжі КиМУ відбувся тиждень циклової комісії з права, період проведення якого включив у себе символічне свято правовиків. 8 жовтня в Україні є святковим днем для юристів різних галузей: правотворчої, правозастосовної, правоохоронної, господарської та інших. Цей день запроваджено Указом Президента України від 16 вересня 1997 року. Проте історія свята є більш давньою і надзвичайно цікавою. З огляду на це, правознавчий тиждень розпочався із заходів, пов’язаних із історією виникнення юриспруденції, її взаємозв’язку з іншими науками та значимості знань із пов’язаних дисциплін на сьогоднішній день.

Відкриті теоретичні та практичні зайняття, круглий стіл, відкриті лекції, презентація інформаційного стенду, демонстрація документального фільму про права людини у різні історичні періоди – це перелік, яким було ознаменовано тиждень права.

Усі зазначені заходи було спрямовано на те, щоб кожен студент не тільки знав свої права та обов’язки, а й поважав права і свободи інших людей, усвідомлював ступінь важливості дотримання принципу верховенства права та закону в державі.


Тиждень циклової комісії з права - фото №1
Тиждень циклової комісії з права - фото №2
Тиждень циклової комісії з права - фото №3
Тиждень циклової комісії з права - фото №4
Тиждень циклової комісії з права - фото №5
Тиждень циклової комісії з права - фото №6
Тиждень циклової комісії з права - фото №7
Останні новини
Читати всі новини
15 червня 2023

Творчий конкурс

Коледж
Київського Міжнародного
Університету