Дискусійна платформа «Функціонування ІТ компаній в умовах воєнного стану»

14 лютого 2023
Дискусійна платформа «Функціонування ІТ компаній в умовах воєнного стану»

14 лютого 2023 року в межах Тижня інформаційних технологій для студентів І-ІV курсів факультету інформаційних технологій та студентів Фахового коледжу КиМУ спеціальності «Комп’ютерні науки» було проведено онлайн-зустріч «Функціонування ІТ компаній в умовах воєнного стану» з провідними фахівцями у галузі ІТ.

Спікерами були Антон Сергійович Ложков, директор ТОВ «ІЗЗІ ГРУП» та Євген Вікторович Рябоштан, директор ТОВ «СМАРТТЕХНОЛОДЖИ»

Модератор – декан факультету інформаційних технологій Сергій Володимирович Сініченко

Під час зустрічі фахівці-практики поділилися своїми міркуваннями щодо того, як війна вплинула на одну з провідних галузей української економіки – ІТ і розповіли про шляхи подолання кризи на прикладі умов ведення бізнес-проєктів у ІТ сфері в період повномасштабної збройної агресії. Гості продемонстрували власне бачення організації та функціонування  економічної діяльності ІТ компаній зі сфери інформаційних технологій в умовах сьогодення.

Завдяки зустрічі, яка проходила у форматі дискусії, студенти зрозуміли, яким чином можна посилити розвиток ІТ сфери в Україні у нелегкі для нас часи та визначили нові орієнтири позааудиторної діяльності та саморозвитку.


Дискусійна платформа «Функціонування ІТ компаній в умовах воєнного стану» - фото №1
Дискусійна платформа «Функціонування ІТ компаній в умовах воєнного стану» - фото №2
Дискусійна платформа «Функціонування ІТ компаній в умовах воєнного стану» - фото №3
Останні новини
Читати всі новини
15 червня 2023

Творчий конкурс

Коледж
Київського Міжнародного
Університету