Дивовижний світ дизайну

05 березня 2025
Дивовижний світ дизайну

05 березня 2025 року третього дня презентаційного тижня факультету будівництва та архітектури і циклової комісії з будівництва, архітектури та дизайну відбулося відкриття художньої виставки творчих робіт студентів 1-2-го курсів спеціальності 022 «Дизайн».

Куратором заходу була старша викладачка Любава Обуховська.

На виставку завітали віцепрезидент з розвитку та інновацій КиМУ Олег Зарубінський, проректорка з навчально-виховної роботи Тетяна Данченко, проректорка з науково-педагогічної діяльності Світлана Мартиненко, проректорка з адміністративних питань Тетяна Скворцова, дизайнерка інтер’єрів, засновниця Rezenko design Єлизавета Резенко, голова циклової комісії Михайло Бутик, голова циклової комісії з будівництва, архітектури та дизайну Руслан Вакулін, науково-педагогічні працівники КиМУ, здобувачі освіти.

На відкритті виставки Любава Обуховська зазначила, що академічні знання і навички є основою у мистецтві, однак творчість завжди відображає індивідуальність автора. У експонованих роботах немає жодних нот академізму, це вільний креатив дизайнерської молоді.

Відвідувачі виставки мали змогу побачити різноманітні техніки, такі як: паперова мозаїка, витинанка, оригамі, декоративний і пластиліновий живопис, графіка тушшю та м'якими матеріалами, а також копії картин відомих українських і іноземних художників. Кожна  робота зі своєю ідеєю, художнім образом та цінністю, які були закладені молодими авторами в межах завдань із п'яти навчальних дисциплін.

Позитивні відгуки адресувала талановитим здобувачам освіти і дизайнерка Єлизавета Резенко, яка провела студентам лекцію-дискусію про особливості роботи в сфері дизайну інтер’єрів. Пані Єлизавета розповіла про свій творчий шлях, продемонструвала реальні  проєкти, в яких брала участь, а також надала майбутнім дизайнерам професійні поради.

Загалом день дизайну на факультеті будівництва та архітектури пройшов продуктивно. Вітаємо наших юних митців із першою колективною виставкою та набуттям художнього досвіду, який стане підґрунтям для подальшого фахового зростання. 

Запрошуємо до перегляду виставки, яка триватиме до 14-го березня! Зичимо естетичного задоволення, неперевершених вражень і позитивних емоцій.


Дивовижний світ дизайну  - фото №1
Дивовижний світ дизайну  - фото №2
Дивовижний світ дизайну  - фото №3
Дивовижний світ дизайну  - фото №4
Дивовижний світ дизайну  - фото №5
Дивовижний світ дизайну  - фото №6
Дивовижний світ дизайну  - фото №7
Дивовижний світ дизайну  - фото №8
Дивовижний світ дизайну  - фото №9
Дивовижний світ дизайну  - фото №10
Дивовижний світ дизайну  - фото №11
Дивовижний світ дизайну  - фото №12
Дивовижний світ дизайну  - фото №13
Дивовижний світ дизайну  - фото №14
Дивовижний світ дизайну  - фото №15
Дивовижний світ дизайну  - фото №16
Дивовижний світ дизайну  - фото №17
Останні новини
Читати всі новини
Коледж
Київського Міжнародного
Університету