Конференція студентів коледжу КиМУ "Європейський вибір України: сучасні виклики та реалії"

30 березня 2016
Конференція студентів коледжу КиМУ "Європейський вибір України: сучасні виклики та реалії"

30 березня 2016 року в Коледжі Київського міжнародного університету відбулася студентська конференція “Європейський вибір України: сучасні виклики та реалії”. Організатор – доц. І.І. Судак - к.і.н., заступник директора Коледжу.

Модератор конференції, доц. І.І Судак., відкриваючи конференцію, наголосила, що 2016 рік – це рік англійської мови в Україні (згідно з указам Президента «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні» задля популяризації вивчення англійської мови), тому, щоб підкреслити необхідність і важливість її вивчення, робочою мовою заходу обрана англійська.

Учасники конференції – студенти спеціальностей «Туристичне обслуговування», «Правознавство», «Економіка підприємства», «Акторське мистецтво» та «Видавнича справа та редагування».

Директор Коледжу проф. Т.М. Петренко англійською мовою привітала учасників і побажала їм успiху в роботi конференцiї. Проф. А.І. Некряч - проректор з наукової роботи Київського міжнародного університету, зазначила, що матеріали конференції будуть видані окремим науковим збірником. У роботі конференції також взяли участь науковці КиМУ: проф. Т.В. Данченко – проректор з навчально-виховної роботи КиМУ, проф. Т.Г. Вяткіна – голова циклової комісії з туристичного обслуговування, доц. А.О. Сапарова – голова циклової комісії з правознавства та доц. О.В. Мягкова – голова циклової комісії з економіки підприємства.

Упродовж роботи конференції у виступах знайшли відображення наступні питання: «Санаторно-курортне лікування в Україні» (Зайченко Ю., III курс спеціальності «Туристичне обслуговування»), «Поняття ювенальної юстиції:світова практика» (Гончарук Б., IV курс спеціальності «Правознавство»), «Реформування місцевого самоврядування в Україні» (Халюк А. II курс спеціальності «Правознавство»), «Умови розвитку українського страхування з орієнтацією на Європу» (Бердієва Дж., II курс спеціальності «Економіка підприємства») та багато інших наукових доробків, які були підготовлені на високому рівні.

Студенти Коледжу на високому рівні продемонстрували міцні знання як у володінні англійською мовою, так і з фахового боку. І.І. Судак наприкінці виразила сподівання, що подібні студентські конференції і надалі проходитимуть на належному рівні і сприятимуть успішнішому вивченню проблемних питань, які стоять перед сучасними науковцями.


Конференція студентів коледжу КиМУ "Європейський вибір України: сучасні виклики та реалії" - фото №1
Конференція студентів коледжу КиМУ "Європейський вибір України: сучасні виклики та реалії" - фото №2
Конференція студентів коледжу КиМУ "Європейський вибір України: сучасні виклики та реалії" - фото №3
Конференція студентів коледжу КиМУ "Європейський вибір України: сучасні виклики та реалії" - фото №4
Останні новини
Читати всі новини
15 червня 2023

Творчий конкурс

Коледж
Київського Міжнародного
Університету