Концерт до Міжнародного дня перекладача

30 вересня 2022
Концерт до Міжнародного дня перекладача

30 вересня 2022 року святковим концертом завершився Тиждень циклової комісії з іноземних, приурочений до Міжнародного дня перекладача. Протягом тижня студенти активно долучались до усіх заходів, що проводилися в коледжі та мали нагоду ще раз переконатися в тому, якою багатогранною та цікавою є спеціальність філолога.

Під час святкового концерту викладачі та студенти мали змогу насолодитися співом викладача кафедри музичного мистецтва, заслуженого артиста естрадного мистецтва України Кочержука Д.В. та студентки 4 курсу, заслуженої діячки естрадного мистецтва України Пшебильської Влади. Приємним сюрпризом став і виступ студентки 1 курсу Фахового коледжу КиМУ, Собко Анастасії, яка зачарувала всіх присутніх грою на саксофоні.

Свято завершилося презентацією вітального відео для викладачів від студентів 1 курсу спеціальності Філологія Фахового коледжу КиМУ.

Концерт до Міжнародного дня перекладача - фото №1
Концерт до Міжнародного дня перекладача - фото №2