Круглий стіл на тему «Практика діагностичного воскового моделювання або Wax-up»

17 лютого 2022
Круглий стіл на тему «Практика діагностичного воскового моделювання або  Wax-up»

17 лютого 2022 року відбувся круглий стіл на тему «Практика діагностичного воскового моделювання або  Wax-up»

Учасниками заходу стали представники провідних стоматологічних фірм, педагогічні працівники циклової комісії зі стоматології Фахового коледжу КиМУ та студенти спеціальності «Стоматологія».

Учасники презентували сучасні практики діагностичного воскового моделювання або  Wax-up, які використовуються в ортопедичній стоматології.

Воскове моделювання зубів застосовується з метою досягнення якісного відтворення зовнішньої форми одного зуба чи низки зубів, використовуючи бджолиний віск, який є зручним матеріалом для фахівців і нешкідливим для пацієнтів. Щоб виготовити постійну ортопедичну конструкцію необхідно, щоб відсутні чи пошкоджені зуби були відновленими на зліпку, для цього й використовується рідкий віск.

Воскове моделювання зубів або техніка WAX-up є початком реставраційних робіт зубного техніка та ортопеда, які завдяки моделі наочно бачать усі нюанси будови зуба, мають можливість його легко вдосконалити “відтесавши” частинки воску і найточніше змоделювати майбутню постійну конструкцію. Цю техніку вдало використовують під час виготовлення тимчасових коронок, а також вона є своєрідною діагностикою вартості стоматологічних послуг та матеріалу, оскільки є прототипом майбутнього виробу. Моделювання воском застосовується також при реабілітації прикусу, для корекції оклюзії.

Під час обговорення тем, висвітлених на заході, активну учать брали студенти. Вони отримали багато нової, цікавої інформації, пов’язаною з їхньою майбутньою професією, і, зокрема, про воскове моделювання зубів, яке успішно використовується в ортопедичній стоматології.

Підводячи підсумки роботи круглого столу, учасники закцентували увагу студентів на важливості їхньої участі у наукових заходах, майстер-класах, оскільки це дає змогу бути в курсі останніх наукових професійних досягнень та їх успішному втіленні у майбутній професійній діяльності.


Круглий стіл на тему «Практика діагностичного воскового моделювання або  Wax-up» - фото №1
Круглий стіл на тему «Практика діагностичного воскового моделювання або  Wax-up» - фото №2
Останні новини
Читати всі новини
15 червня 2023

Творчий конкурс

Коледж
Київського Міжнародного
Університету