Круглий стіл «SLM-технології в стоматології»

14 вересня 2021

Селективне лазерне плавлення SLM (Selective Laser Melting) є перспективною технологією в стоматологічній практиці, яка ґрунтується на використанні принтерів об'ємного друку. Системи цього класу здатні друкувати тканини організму, працювати з металами, композитами, які застосовуються для лікування ротової порожнини.

Саме цій тематиці і був присвячений круглий стіл «SLM-технології в стоматології», який відбувся 14 вересня 2021 року.

Організатор – Зволинська А.М. (к.мед.н., спеціаліст вищої категорії, голова циклової комісії). Учасниками заходу стали представники провідних стоматологічних фірм, педагогічні працівники циклової комісії зі стоматології Фахового коледжу Київського міжнародного університету та студенти спеціальності «Стоматологія».

Учасники презентували актуальні доповіді на теми:

«SLM-технології: фантастика чи реальність» - к.мед. н., доцент Зволинська А.М.;

«Переваги технології селективного лазерного плавління» - к.мед. н., доцент Шупяцький І.М.;

«SLM Solutions: системні рішення в області 3D-друку металом» - викл. Агабекян А.В.

«Sharebot MetalONE: 3D-друк металом у компактному форматі» - зав. зуботехнічної лабораторії Університетської клініки Київського міжнародного університету Мароян М.М.

Під час обговорення тем, представлених на заході, активну учать у дискусії приймали студенти, які отримали багато нової, цікавої інформації, пов’язаною з їхньою майбутньою професією, і, зокрема, щодо сучасних технологій та обладнання, яке успішно використовується у стоматології.

Підводячи підсумки роботи круглого столу, учасники заходу акцентували увагу студентів на важливості участі у наукових заходах, майстер-класах, оскільки це дає можливість бути в курсі останніх наукових професійних досягнень та їх успішному втіленні у майбутній професійній діяльності.

Останні новини
Читати всі новини
Коледж
Київського Міжнародного
Університету