Круглий стіл «Взаємозв’язок психоемоційного стану людей з проблемами зубощелепних аномалій»

30 листопада 2022
Круглий стіл «Взаємозв’язок психоемоційного стану людей з проблемами  зубощелепних аномалій»

30 листопада 2022 року для студентів Університету та Фахового коледжу КиМУ спеціальності «Стоматологія» відбувся круглий стіл на тему «Взаємозв’язок психоемоційного стану людей з проблемами  зубощелепних аномалій».

Модератор: доцент кафедри хірургічної, ортопедичної стоматології та ортодонтії стоматологічного факультету,  голова циклової комісії зі стоматології, канд. мед. наук Аліса Михайлівна Зволинська.

До круглого столу доєдналися також завідувачка стоматологічним відділенням університетської клініки Тетяна Григорівна Белясник, науково­–педагогічні працівники та студенти стоматологічного факультету та Фахового коледжу КиМУ.

Впродовж заходу учасниками було обговорено питання  зубощелепних  аномалій, що  є  проблемою  і  психоемоційного стану  пацієнта,  який  планує звернутись до лікаря–стоматолога,  або  вже отримує відповідні   консультації.  Одна  з   причин   фобій   у стоматології – болісні  маніпуляції, які  буди в дитинстві.  Ця  вада впливає  на  психоемоційний стан пацієнта в  дорослому віці, що  потребує  від  лікаря–стоматолога професійної  майстерності  при обговоренні  маніпуляцій з високою гарантією   якості  знеболення.  Це можливо досягти  за   рахунок обізнаності пацієнта   планом  лікування, термінами виконання та кінцевим  результатом. Фобії в стоматології можуть бути  не   пов’язані  з  дитячими   спогадами,  а   причина   може   бути  комплексною.  Йдеться про відносно не рівний фронтальний зубний ряд верхньої або нижньої щелепи, відсутність зубів, порушення функції жування та мовлення.

       Дякуємо організаторам і учасникам заходу за те, що долучилися до обговорення актуальної проблеми!

Останні новини
Читати всі новини
15 червня 2023

Творчий конкурс

Коледж
Київського Міжнародного
Університету