Круглий стіл з нагоди Дня комп’ютерника

15 лютого 2022
Круглий стіл з нагоди Дня комп’ютерника

15 лютого 2022 року з нагоди Дня компютерника за участі науково-педагогічних працівників і членів студентського наукового товариства факультету інформаційних технологій, викладачів та студентів циклової комісії з інформаційних технологій Фахового коледжу КиМУ було проведено круглий стіл на тему: «Сучасні проблеми розвитку ІТ-сфери в Україні».

У межах співпраці тріади «Університет-фаховий коледж-ліцей» до проведення заходу долучились і учні ліцею КиМУ. Модератором заходу був доцент Сініченко С.В. (декан факультету інформаційних технологій).

Учасників круглого столу привітали директорка Фахового коледжу КиМУ доц. Цюкало Л.Є., директорка ліцею КиМУ Вишневська К.В., які наголосили на важливості та актуальності здійснення професійної підготовки фахівців ІТ-сфери в умовах європейського виміру якості освіти та динамічних змін ринку праці.

Теми для обговорення були такими: характерні властивості інформаційних технологій з елементами штучного інтелекту;  штучний інтелект у фізичних дослідженнях; перспективи використання блокчейну для підвищення рівня захищеності; використання Інтернет-ресурсів для підготовки фахівців з ІТ-технологій; інформаційні технології багаторівневих систем; сучасні напрями розвитку штучного інтелекту в науці та техніці.

Тематику круглого столу розкрили викладачі кафедри комп’ютерних наук і циклової комісії з ІТ Фахового коледжу КиМУ, зокрема: доц. Сініченко С.В., доц. Вовченко О.В., доц. Зінченко А.Ю., доц. Штанько А.П., викл. Дергач І.В., викл. Зоря М.В., викл. Філін С.В., викл. Аразмірадова Т.М., студенти факультету інформаційних технологій та Фахового коледжу КиМУ, а також ліцеїсти.

Загалом засідання круглого столу підтвердило необхідність активізації та вдосконалення навчально-методичної, науково-дослідної та позааудиторної роботи науково-педагогічних працівників спільно зі студентами та ліцеїстами. Саме ж спілкування було надзвичайно корисним і цікавим, стосувалося прикладних досліджень розвитку інформаційних технологій, проблематики професійної підготовки та їх імплементації у практичну площину.


Круглий стіл з нагоди Дня комп’ютерника - фото №1
Круглий стіл з нагоди Дня комп’ютерника - фото №2
Круглий стіл з нагоди Дня комп’ютерника - фото №3
Круглий стіл з нагоди Дня комп’ютерника - фото №4
Круглий стіл з нагоди Дня комп’ютерника - фото №5
Останні новини
Читати всі новини
15 червня 2023

Творчий конкурс

Коледж
Київського Міжнародного
Університету