Майбутні журналісти Коледжу на радіо «Київ 98 ФМ»

27 листопада 2018
Майбутні журналісти Коледжу на радіо «Київ 98 ФМ»

27 листопада 2018 року студенти третього курсу Коледжу КиМУ, які навчаються за спеціальністю «журналістика», разом із головою циклової комісії з видавничої справи та редагування Валентиною Козак побували в редакції «Радіо Київ 98 ФМ», де мали змогу ознайомитись з роботою редакційного колективу.

Цього разу майбутні журналісти одразу поринули в захоплюючу атмосферу радіожиття. З майбутніми акулами пера поділився досвідом Олександр Скрипченковедучий новин на «Радіо Київ 98 ФМ». Він розповів про особливості роботи радіоведучого, відкрив деякі секрети чіткої вимови і правильної дикції. Поділився історіями з власного життя про шлях до великої мрії. Олександр Скрипченко спробував надихнути студентів не здаватися дорогою до мрії. Порадив багато практикувати і постійно над собою працювати. «…Робіть помилки, виправляйте їх, помилки – це добре! Вони вчать…» - сказав Олександр Скрипченко. Студенти подякували за корисні підказки й запросили ведучого до свого Коледжу з майстер-класом., на що отримали згоду.

Нагадаємо, це вже не перша екскурсія на «Радіо Київ 98ФМ». Подібні відбувалися й минулого року. Ведучі радіостанції Олександр Скрипченко і Світлана Василенко були в Коледжi КиМУ з майстер-класами. А двоє студентів Коледжу минулого року успішно пройшли практику на «Радіо Київ 98 ФМ».


Майбутні журналісти Коледжу на радіо «Київ 98 ФМ» - фото №1
Майбутні журналісти Коледжу на радіо «Київ 98 ФМ» - фото №2
Останні новини
Читати всі новини
Коледж
Київського Міжнародного
Університету