Майстер-клас "Теоретичні та практичні особливості стресу в роботі перекладача"

29 вересня 2022
Майстер-клас "Теоретичні та практичні особливості стресу в роботі перекладача"

29 вересня 2022 року відбувся майстер-клас для студентів спеціальності «Філологія», темою якого були теоретичні та практичні особливості стресу в роботі перекладача. Завдяки презентаціям та поясненням студентів ІІІ-го курсу спеціальності "Психологія" - Діани Федикович та Івана Якимчука під керівництвом завідувача кафедри психології та педагогіки, канд.псих.н. Борейчук І.О., учасникам майстер-класу вдалось розібратись з тим, що ж таке стрес, які його ознаки і як з ним потрібно боротись.

Здобувачі освіти не лише отримали теоретичні знання, а й мали змогу проаналізувати власні реакції на стресові ситуації, які виникали в їхньому житті. Дана тема виявилась особливо актуальною для студентів як з професійної точки зору, так і з точки зору повсякденного життя, оскільки, в сьогоднішніх реаліях кожен з нас зазнає стресових ситуацій.

Майстер-клас "Теоретичні та практичні особливості стресу в роботі перекладача" - фото №1
Майстер-клас "Теоретичні та практичні особливості стресу в роботі перекладача" - фото №2