Майстер-клас Вікторії Польченко

30 вересня 2021
Майстер-клас  Вікторії Польченко

30 вересня до студентів ННІ журналістики, кіно і телебачення та студентів-журналістів Фахового коледжу КиМУ завітала Вікторія Польченко, креативна продюсерка радіо "Промінь", що вже 17 років працює на радіо: в Національній радіокомпанії України (вела прямі ефіри з гостями), була програмним директором, креативним шеф-редактором та виконавчим продюсером на вітчизняних радіостанціях. Вона люб̕ язно погодилася провести майстер-клас на запрошення завідувачки кафедри соціальних комунікацій Валентини Козак.

Під час зустрічі студенти змогли більше дізнатися про роботу на радіо. Журналістка дала декілька порад щодо чіткої вимови слів, продемонструвала  вправи  для розвитку голосу та його тембру, що дуже важливо; порекомендувала читати вголос і записувати власний голос на диктофон. Так, саме записи допоможуть нам проаналізувати помилки у вимові та почути, як звучить наш голос.

Вікторія Польченко розповіла майбутнім журналістам і про те, яку важливу роль мають інтонація та емоція, адже без них речення здаватиметься слухачеві нецікавим та одноманітним. Тож журналістові не потрібно приховувати емоції. Згадала гостя і про уяву: “У ведучого радіопередач розвинена уява,” – сказала Вікторія Польченко, – “і саме завдяки цьому  ми можемо правильно донести думку радіослухачеві”.

Наприкінці зустрічі студенти запитували. Наприклад, про те, скільки часу знадобилося гості, аби мати таку чудову дикцію. Журналістка відповіла: “Навіть зараз я тренуюся, адже навчатися потрібно завжди. Не бійтеся пробувати щось нове, розвивайтеся, тому що ваш голос може бути не лише окрасою, а й запорукою фінансової стабільності». І пообіцяла студентам, які щодня виконуватимуть вправи артикуляційної гімнастики, організувати екскурсію за лаштунки радіо.

Студентам надзвичайно сподобався майстер-клас Вікторії Польченко. Він надихнув  майбутніх фахівців  упевнено йти до мети.


Майстер-клас  Вікторії Польченко - фото №1
Майстер-клас  Вікторії Польченко - фото №2
Майстер-клас  Вікторії Польченко - фото №3
Майстер-клас  Вікторії Польченко - фото №4
Останні новини
Читати всі новини
Коледж
Київського Міжнародного
Університету