Майстер-клас журналіста Андрія Яніцького

31 жовтня 2014
Майстер-клас журналіста Андрія Яніцького

31 жовтня 2014 року студенти Коледжу КиМУ спеціальності «Видавнича справа та редагування» взяли участь у майстер-класі журналіста Андрія Яніцького – редактора економічного відділу інтернет-видання «Лівий берег» (LB.ua), який організував Інститут журналістики КиМУ (директор – професор Кривошея Г.П.).

Під час зустрічі були обговорені питання важливості конкретної спеціалізації для журналістів. Зокрема, пан Андрій зазначив, що журналістам сьогодення вже варто обрати спеціалізацію та вже зараз починати розвивати свої знання у ній: читати спеціалізовану літературу, відвідувати спецкурси, писати статті тощо.

Як економічний журналіст та уродженець Севастополя, гість дав відповіді та надав власну думку щодо питань Крима, подій в зоні АТО й конкретно м. Щастя Луганської області, де сам нещодавно перебував.

Майстер-клас журналіста Андрія Яніцького - фото №1
Майстер-клас журналіста Андрія Яніцького - фото №2