Майстер-клас журналістки Олени Вдовиченко «Отримуємо те, що наважуємося попросити»

12 грудня 2020
Майстер-клас журналістки Олени Вдовиченко «Отримуємо те, що наважуємося попросити»

12 грудня студенти першого та третього курсів коледжу Київського міжнародного університету, які навчаються за спеціальністю Журналістика, зустрілися онлайн із Оленою Вдовиченко - у недавньому минулому журналістом-розслідувачем на телеканалі «1+1», а нині прессекретаркою в Національній Асоціації Добувної Промисловості України. Організатор зустрічі – голова ЦК з журналістики та аудіовізуального мистецтва, доцент кафедри соціальних комунікацій Валентина Козак.

 Олена Вдовиченко за освітою політологиня, але журналістка за покликанням. Шість років працювала в ЗМІ, серед яких «Громадське радіо»,  «Телеканал Київ», «Правда Тут», ТРК «Ера», «1+1».

Зустріч відразу розпочалася з позитивної хвилі та корисних порад. Посилаючись на власний досвід, Олена Вдовиченко поділилась своїми особистими лайфхаками. Серед професійних якостей журналіста гостя закцентувала увагу на таких, як осмислення порядку денного, здатність до  аналітики й розуміння актуальних тем сьогодення. Серед особистісних -  гнучкість мозку, стресостійкість, наполегливість та, головне, зацікавленість. Поділилася журналістка й інформацією про те, як влаштуватись на практику і порадила,  як познайомитись із журналістами.

Студенти залюбки спілкувалися з Оленою Вдовиченко та адресували питання через чат. Питань було багато. Вони стосувались специфіки роботи прессекретаря, труднощів, які чекають на початківців, можливостей проходження практики та стажування.

Наприкінці майстер-класу Олена Вдовиченко побажала студентам успіху в журналістиці та додала:  «Отримуємо те, що наважуємося попросити, тож не бійтесь діяти». Студенти подякували Олені Вдовиченко за майстерно проведену зустріч, корисну інформацію та поради, якими вони зможуть скористатись.

Анастасія Харькова

студентка ІІІ курсу ННІ журналістики, кіно і телебачення


Майстер-клас журналістки Олени Вдовиченко «Отримуємо те, що наважуємося попросити» - фото №1
Майстер-клас журналістки Олени Вдовиченко «Отримуємо те, що наважуємося попросити» - фото №2
Майстер-клас журналістки Олени Вдовиченко «Отримуємо те, що наважуємося попросити» - фото №3
Майстер-клас журналістки Олени Вдовиченко «Отримуємо те, що наважуємося попросити» - фото №4
Майстер-клас журналістки Олени Вдовиченко «Отримуємо те, що наважуємося попросити» - фото №5
Майстер-клас журналістки Олени Вдовиченко «Отримуємо те, що наважуємося попросити» - фото №6
Майстер-клас журналістки Олени Вдовиченко «Отримуємо те, що наважуємося попросити» - фото №7
Останні новини
Читати всі новини
Коледж
Київського Міжнародного
Університету