Нагородження студентів Коледжу з нагоди Дня студента

17 листопада 2014
Нагородження студентів Коледжу з нагоди Дня студента

17 листопада 2014 року в межах святкування Міжнародного дня студента в Святошинській районній в місті Києві адміністрації відбулася зустріч керівництва району зі студентською молоддю у форматі «Відкритий мікрофон» і відзначення найактивніших її представників.

У зустрічі взяли участь проректор з навчально-виховної роботи КиМУ, професор Данченко Т.В., голова Студентського уряду КиМУ Шевченко Володимир (IV курс, спеціальність «Міжнародні відносини»), а також студенти КиМУ та Коледжу КиМУ, серед них Данченко Владислав (IІІ курс Коледжу, спеціальність «Правознавство»), Царалунга Вікторія (II курс Коледжу, спеціальність «Туристичне обслуговування»), які були відзначені грамотами від керівництва Святошинської РДА за вагомий особистий внесок у реалізацію державної молодіжної політики у районі.

Нагородження студентів Коледжу з нагоди Дня студента - фото №1
Нагородження студентів Коледжу з нагоди Дня студента - фото №2