Науково-методичний семінар на тему «Сучасні технології в стоматології»

06 грудня 2021
Науково-методичний семінар на тему «Сучасні технології в стоматології»

06 грудня 2021 року відбувся науково-методичний семінар на тему «Сучасні технології в стоматології»

Сучасні технології активно впроваджуються в сучасну науку, її основні галузі. Це стосується і стоматології, яка потребує інноваційних підходів які мають на меті значною мірою підвищити ефективність лікування зубів і захворювань ротової порожнини загалом.

Під час семінару учасники ознайомилися з сучасними технологіями в стоматології, серед яких: плазмоліфтинг, лікування зубів під мікроскопом, комп’ютерна анестезія, імплантація зубної емалі. Було з’ясовано, що плазмоліфтинг застосовується для ін’єкційного лікування та профілактики захворювань ротової порожнини, укріплення кісткової тканини, зміцнення місцевого імунітету, вирішення проблем кровоточивості ясен, зменшення рухливості зубів, прибирання неприємного запаху у ротовій порожнині, а також під час видалення зубів або при їх імплантації. Лікування зубів під мікроскопом передбачає проведення надскладних маніпуляцій, адже мікроскоп дає змогу в рази збільшити зображення проблемної ділянки зуба, що гарантує повний контроль та високу якість лікування. Комп’ютерна анестезія дає змогу знеболити необхідну ділянку ротової порожнини без будь-якого дискомфорту чи больових відчуттів. Основними перевагами методики є відсутність оніміння органів ротової порожнини, низький рівень токсичності, знеболюючий ефект настає в рази швидше. Імплантація зубної емалі – інноваційна технологія, яку стоматологи активно використовують за методикою ICON,  полімерний матеріал, що повністю закриває всі мікротріщини та порожнини, помітно поліпшує естетику зубів, їх природну форму, а також вирішує проблеми карієсу. Лікування лазером – досить ефективне в процесі лікування захворювання ясен технологією, під час імплантації чи видалення зубів, оскільки має ефективну протизапальну та антибактеріальну дію, а головне – жодним чином не впливає на здорову тканину і, зазвичай, не потребує знеболення.

Підводячи підсумки роботи семінару, учасники акцентували увагу необхідності участі у таких науково-методичних семінарах, майстер-класах, оскільки це дає змогу бути обізнаним в останніх наукових професійних досягненнях та їх успішному втіленні у майбутній професійній діяльності.


Науково-методичний семінар на тему «Сучасні технології в стоматології» - фото №1
Науково-методичний семінар на тему «Сучасні технології в стоматології» - фото №2
Науково-методичний семінар на тему «Сучасні технології в стоматології» - фото №3
Останні новини
Читати всі новини
15 червня 2023

Творчий конкурс

Коледж
Київського Міжнародного
Університету