Науково-практичний семінар «Практичні питання взаємодії лікаря-стоматолога та зубного техніка»

11 жовтня 2021
Науково-практичний семінар «Практичні питання взаємодії лікаря-стоматолога та зубного техніка»

«Немає, мабуть, жодного лікаря та зубного техніка, які хоч раз у житті не з'ясовували з образою в очах, хто важливіший і хто головніший» - з даної тези розпочався Науково-практичний семінар «Практичні питання взаємодії лікаря-стоматолога та зубного техніка», який відбувся  11 жовтня 2021 р.

Головна причина чому лікарі та клініки постійно змінюють техніків та лабораторії зовсім банальна. Причина зовсім не в тому, що зубні техніки та зуботехнічні лабораторії не можуть якісно виконати роботу, а в тому, що сторони не можуть налагодити комунікацію. У більшості випадків це не можуть зробити клініки та лікарі, точніше вони не вважають за потрібне це робити.

Захід відбувся у формі дискусії, де змогли висловити свою думку з цього питання як лікарі, так і зубні техніки, зокрема:

Провідний лікар стоматологічної клініки Рехан Ахмед (Пакистан), Dental-clinic –Стоматолог-ортопед та зубний технік: важливість спілкування.

Зубний технік, асистент Делігіозова К.В. – Планування конструкції – взаємодія лікаря-стоматолога та зубного техніка.

Лікар-стоматолог ПП «Приватна сучасна стоматологія» Ахіджанов В.Г. – Фото протокол, часові конструкції, прототип майбутньої конструкції – навіщо це потрібно?

Директор ПП «Приватна сучасна стоматологія» Соловей Л.В. – Перезнімання відбитків до препарування: як донести інформацію та покращити результат.

Зубний технік, асистент Сувід І.О. – Вирішення проблеми передачі інформації та неправильно заповнені замовлення-наряди.

Директор ТОВ Фірма «ПРАЙМ» ЛТД Шеремет З.А. – Визначення та передача кольору: як передати колір, щоб потім не переробляти.

Директор ТОВ Фірма «ПРАЙМ» ЛТД» Шеремет З.А. підсумувала обговорення важливості розгляду питань тісної співпраці лікаря-стоматолога та зубного техніка, актуальності налагодження міжособистісних стосунків. Дана взаємодія не може обмежуватися суто виготовленням робочої моделі. Не достатня взаємодія призводить до недостатньої інформації у зубного техніка, що призводить до виникнення непорозумінь, труднощів з виготовлення моделей, що призведе до збільшення кількості додаткових візитів пацієнта.

Про корпоративну культуру годі й говорити, а головне – погані міжособистісні стосунки ніколи не сприяють продуктивній діяльності. Розбіжності між стоматологами та зубними техніками тією чи іншою мірою знижують якість зуботехнічних конструкцій та стоматологічних послуг.


Науково-практичний семінар «Практичні питання взаємодії лікаря-стоматолога та зубного техніка» - фото №1
Останні новини
Читати всі новини
Коледж
Київського Міжнародного
Університету