Науково-практичний семінар «Застосування комп’ютерних технологій у стоматології»

24 січня 2022
Науково-практичний семінар «Застосування комп’ютерних технологій у стоматології»

24 січня 2022 року на базі Університетської клініки Київського міжнародного університету проведено науково-практичний семінар «Застосування комп’ютерних технологій в стоматології».  Важливим питанням, актуальним як для лікарів, так і для викладачів студентів Коледжу КиМУ стало обговорення застосування  комп’ютерних технологій виготовлення вкладок, коронок і мостоподібних протезів.

Виготовлення зубних протезів за допомогою комп’ютерних технологій є складною, високоефективною універсальною технологією, що ґрунтується на сучасних досягненнях комп’ютерної техніки,  що передбачає оптимізацію роботи лікаря, підвищення її ефективності, скорочення часу лікування, комфортність для хворого без збільшення вартості послуг. Перевагами комп’ютерної технології виготовлення зубних протезів є висока точність виготовлення та відсутність процедури зняття відбитків, відсутність лабораторного етапу виготовлення моделей щелеп, можливість виконання оператором ЕОМ без допомоги зубного техніка складної зуботехнічної роботи за допомогою комп’ютера. Комп’ютерна технологія виготовлення зубних протезів полягає в тому, що за допомогою оптичної системи знімається "оптичний відбиток", відображення протезного ложа, який знімається за допомогою мікротелекамери, поміщеної у ротову порожнину. Він обробляється,  і машина виготовляє заплановану конструкцію. Під час виконання роботи на екрані монітора за допомогою комп’ютера конструюються елементи протеза, а потім лікар формує жувальну поверхню відповідно до наявних умов.

Під час обговорення тем, активну учать у дискусії брали студенти, які отримали багато нової, цікавої інформації, пов’язаною із застосуванням комп’ютерних технологій в ортопедичній стоматології.


Науково-практичний семінар «Застосування комп’ютерних технологій у стоматології»  - фото №1
Науково-практичний семінар «Застосування комп’ютерних технологій у стоматології»  - фото №2
Науково-практичний семінар «Застосування комп’ютерних технологій у стоматології»  - фото №3
Останні новини
Читати всі новини
15 червня 2023

Творчий конкурс

Коледж
Київського Міжнародного
Університету