15 жовтня 2020

15 жовтня 2020 року у Київському міжнародному університеті відбувся онлайн-семінар «Використання мережевих платформ в організації змішаного та дистанційного навчання» у форматі онлайн конференції на платформі Zoom cloud meetings. До онлайн-семінару долучилося як викладачі університету, так і вчителі Ліцею КиМУ, оскільки ця тема є досить актуальною під час карантинних обмежень і організації дистанційного навчання. Під час зустрічі обговорювалися такі питання як проведення занять у віддаленному режимі, без можливості бачити здобувачів освіти наживо; організація якісного навчання з використанням цифрових технологій; вдосконалення навичок в організації змішаного та дистанційного навчання; ознайомлення з сучасними платформами навчання (на прикладі Zoom cloud meetings, Google class room, Yealink Device Management Platform). Модератор онлайн-семінару, декан факультету інформаційних технологій Сінченко С.В. приділив увагу узагальненню засобам інформаційно-комунікаційних технологій в освітній галузі, надав рекомендації щодо адаптації цих засобів до навчальних програм. Цікавими стали приклади використання під час звичайних занять різних методів інтерактивної роботи, зокрема таких, які передбачають висловлення здобувачами освіти власної позиції, роботу в малих групах тощо. Проведений захід сприятиме удосконаленню навичок організації змішаного та дистанційного навчання шляхом впровадження використання мережевих платформ в навчанні та їх опанування.

Онлайн-семінар «Використання мережевих платформ в організації змішаного та дистанційного навчання» - фото №1
Онлайн-семінар «Використання мережевих платформ в організації змішаного та дистанційного навчання» - фото №2
Онлайн-семінар «Використання мережевих платформ в організації змішаного та дистанційного навчання» - фото №3
Онлайн-семінар «Використання мережевих платформ в організації змішаного та дистанційного навчання» - фото №4