Онлайн-зустріч із Тетяною Якубович

04 лютого 2022
Онлайн-зустріч із Тетяною Якубович

«Журналістика – як вода. Брудною не нап’єшся», – переконана випускниця Інституту журналістики КиМУ, а нині редактор проєкту «Донбас. Реалії» на Радіо Свобода Тетяна Якубович. 04 лютого 2022 року вона зустрілася зі студентами першого курсу Фахового коледжу КиМУ (спеціальність «Журналістика»). Модератори зустрічі: директор Інституту журналістики, кіно і телебачення, канд.іст.наук, доцент Олексій Федорович Самойлов, завідувач кафедри соціальних комунікацій, канд.філол.наук, доцент Валентина Андріївна Козак.

Зустріч із редакторкою відбувалася на платформі ZOOM. Тетяна Якубович розповіла про особливості роботи у сучасному мультимедійному медіа, просто і доступно пояснила ази теорії журналістики. Студенти цікавилися специфікою роботи журналістів у соціальних мережах, запитували, як створювати читабельні тексти, а зрештою спробували дізнатися думку гості щодо перспективи журналістики, коли сьогодні кожен – сам собі журналіст. «Уявімо ситуацію, – відповіла Тетяна Якубович, – коли ви хочете пити, а поблизу тільки калюжі, але десь далі, куди  треба трішки пройти, є джерело, де точно чиста вода. Ви ж не питимете з калюжі, правда? Так і у журналістиці! Інформації безліч, людей, які називають себе журналістами, теж, але якщо ми хочемо якості, шукаємо оте саме джерело». Потреба в якісній журналістиці, на думку гості, не зникне.

Студенти подякували за цікаву і корисну зустріч і домовилися продовжити спілкування із редакторкою в форматі офлайн.

Онлайн-зустріч із Тетяною Якубович - фото №1