19 листопада 2021

19 листопада 2021 року відбулася онлайн-зустріч викладачів кафедри комп’ютерних наук КиМУ, циклової комісії з ІТ Фахового коледжу КиМУ та здобувачів вищої і фахової передвищої освіти спеціальності «Комп’ютерні науки» з директором ТОВ «Смарттехнолоджі» Рябоштаном Євгеном Вікторовичем.

Під час зустрічі обговорювали питання удосконалення освітніх програм «Комп’ютерні науки» в університеті та Фаховому коледжі КиМУ.

Євген Вікторович наголосив на важливості впровадження та розвитку дуальної освіти та висловив готовність сприяти практичній підготовці здобувачів вищої та фахової передвищої освіти, надавати їм можливість проходження практичної підготовки.

Впродовж зустрічі відбулася дискусія в обговоренні низки питань щодо забезпечення відповідності програмних результатів навчання запитам сучасної сфери ІТ.

Зустріч виявилась цікавою та стала корисною для всіх її учасників.

Онлайн-зустріч стейкхолдерів освітніх програм «Комп’ютерні науки» у Київському міжнародному університеті та Фаховому коледжі КиМУ - фото №1
Графік роботи приймальної комісії
Липень / Серпень