Подорож студентів в межах програми «Пізнай свій край»

31 жовтня 2014
Подорож студентів в межах програми «Пізнай свій край»

З 31 жовтня на 1 листопада 2014 року у рамках програми «Пізнай свій край» група студентів Коледжу КиМУ разом з директором Коледжу (доцент Судак І.І.) та викладачами відправились у подорож по історичним містам України: Чернівці, Кам'нець-Подільськ, Кривче та Хотин. Метою поїздки було ознайомлення з історичними минулим міст, де гармонійно злились архітектурні стилі багатьох епох і, які мають ще багато непізнаного і унікального в своїй історії, чим студенти були дуже вражені.

Отримані знання вони зможуть використати не лише на уроках історії, а й здивувати своїх друзів та батьків цікавими фактами з минулого Чернівців, а саме: Кафедральний Собор Святого Духа, Вірменська церква, Костел Воздвиження Святого Христа, Миколаївський Кафедральний Собор, Костел Серце Ісуса та Успенська греко-католицька церква. Велике враження на юних туристів справив Національний Чернівецький університет імені Юрія Федьковича: вишукана архітектура Австро-угорської імперії та колоритні українські традиції закарбувались у серці кожного зі студентів.

Не менше враження справив на студентів кремезний замок в Кам'янці-Подільському та величава Хотинська фортеця. Студенти потрапили у подорож не лише по містах України, а й в історичні мандри, дізнавшись багато нового про історію своїх предків.

Проведений час у містах західної України залишив велику кількість вражень у студентських думках та серцях. Ця подорож підсилила величезний патріотизм студентів і кожен з них покохав рідну країну з новою силою.