Продюсер проєкту «Донбас Реалії» зустрівся зі студентами Коледжу

23 лютого 2021
Продюсер проєкту «Донбас Реалії» зустрівся зі студентами Коледжу

23 лютого 2021 року у межах Тижня науки у Коледжі Київського міжнародного університету студенти першого курсу, які навчаються за спеціальністю «Журналістика», взяли участь у майстер-класі Олександра Демченка – редактора і продюсера проєкту «Донбас Реалії» на Радіо Свобода. Захід відбувся у форматі онлайн на платформі ZOOM.

Олександр Демченко – сам переселенець із тимчасово окупованих територій. Народився в Донецьку. Там здобув вищу освіту в інституті МВС України. У журналістиці Олександр Демченко понад десять років. Працюв на різних посадах у багатьох відомих вітчизняних виданнях, серед яких: UAINFO, Кийок, NGO.donetsk.ua, Мистецьке Об’єднання «Остання Барикада».

Проєкт «Донбас Реалії» висвітлює життя українців на окупованих територіях і на вільній частині Донбасу.

Олександр Демченко розповів студентам про труднощі, які виникають у роботі журналістів, про те, як відбувається інформування населення, які джерела інформації вони мають на окупованих територіях, розкрив секрети того, як забезпечити безпеку інформаторам тощо. За словами Олександра Демченка, задля безпеки журналістів доводиться змінювати їхні прізвища, голос, створювати нові акаунти в соцмережах.

Наприкінці зустрічі гість розповів про перспективи роботи з населенням у прифронтових зонах, спробував спрогнозувати вектор інформаційної політики України тощо.

Розмова з Олександром Демченком неабияк мотивувала майбутніх журналістів і допомогла знайти відповіді на цілу низку важливих і досі незрозумілих питань. Студенти подякували гостеві за конструктивну розмову та цінні поради і запевнили, що з нетерпінням чекатимуть наступної зустрічі.

Степан Яненко,

студент І курсу Коледжу спеціальності «Журналістика»


Продюсер проєкту «Донбас Реалії» зустрівся зі студентами Коледжу - фото №1
Продюсер проєкту «Донбас Реалії» зустрівся зі студентами Коледжу - фото №2
Продюсер проєкту «Донбас Реалії» зустрівся зі студентами Коледжу - фото №3
Продюсер проєкту «Донбас Реалії» зустрівся зі студентами Коледжу - фото №4
Останні новини
Читати всі новини
Коледж
Київського Міжнародного
Університету