Семінар «Застосування інноваційних технологій в перекладі»

20 грудня 2021
Семінар «Застосування інноваційних технологій в перекладі»

20 грудня 2021 року за сприяння циклової комісії з іноземних мов Фахового коледжу КиМУ відбувся семінар на тему «Застосування інноваційних технологій в перекладі».

Під час семінару студенти спеціальності 035 Філологія мали можливість дізнатися багато цікавої інформації про системне та базове програмне забезпечення, що застосовують перекладачі в своїй щоденній діяльності. 

Зокрема, директор міжнародного центру «Антей» Ліпський А.В. звернув увагу студентів, що для сучасного перекладача важливим навиком є вміння користуватися програмним забезпеченням SDL Trados, системою автоматизованого перекладу, яка є єдиним робочим середовищем, що відповідає всім вимогам в галузі перекладу та дозволяє значно підвищити продуктивність та оптимізувати ефективність роботи на всіх етапах перекладу.

Випускниця КиМУ, сертифікований фахівець у сфері викладання англійської мови Лавриненко Н.Л. розповіла студентам про види мобільних додатків для перекладачів і зосередила їхню увагу на основних перевагах та недоліках їх використання.

Учасники семінару дізналися про інноваційні технології, що використовуються перекладачами в їх практичній діяльності та дають змогу готувати конкурентоспроможних фахівців з високим рівнем кваліфікації, який відповідає вимогам сучасного виробництва, з творчим мисленням та прагненням до постійного професійного вдосконалення.Семінар «Застосування інноваційних технологій в перекладі» - фото №1
Семінар «Застосування інноваційних технологій в перекладі» - фото №2
Семінар «Застосування інноваційних технологій в перекладі» - фото №3
Семінар «Застосування інноваційних технологій в перекладі» - фото №4
Семінар «Застосування інноваційних технологій в перекладі» - фото №5
Останні новини
Читати всі новини
15 червня 2023

Творчий конкурс

Коледж
Київського Міжнародного
Університету