Святкування Всесвітнього дня вишиванки

18 травня 2023
Святкування Всесвітнього дня вишиванки

Бережи українське –
носи вишиванку…
Ліна Костенко

Починаючи з 2006 року, в Україні відзначається День вишиванки. У 2014 році свято поширилося за межі нашої держави і стало Всесвітнім. Ідеєю свята є збереження національних і духовних цінностей та їх популяризація, насамперед серед молоді.

18 травня 2023 року відбувся святковий концерт з нагоди Всесвітнього дня вишиванки, під час якого здобувачі освіти спеціальностей «Сценічне мистецтво», «Філологія» і «Музичне мистецтво» привітали всіх присутніх із цим непересічним днем.

Святкування Всесвітнього дня вишиванки у сучасних реаліях війни, розв’язаної проти нас цинічним і підступним ворогом (російською федерацією) на всіх фронтах – військовому, інформаційному, культурному – стало неймовірно потужним символом нескореності, єдності, хоробрості та волі українців.

Розпочала концертну програму проректор з навчально–виховної роботи, професор Данченко Тетяна Володимирівна, яка звернулася до викладачів і студентів із вітальним словом, підкресливши важливість збереження та примноження українських традицій в умовах воєнного стану, відзначивши, що вишиванка є складовою нашої національної ідентичності, вона споконвіку слугує оберегом і духовною бронею, підкреслює багатогранність української культури.

Презентуючи тематичні творчі номери, студенти дарували глядачам яскраві позитивні емоції, які надважливі для кожного у непростий для країни час. Символічно, що цього дня лунали пісні патріотичного спрямування, авторські вірші майбутніх акторів про долю українців, історію і символізм вишиванки, яка оздоблена найрізноманітнішими візерунками та барвами. Високий рівень вокальних здібностей у супроводі гри на музичних інструментах не залишив байдужими глядачів, які щиро дякували артистам оплесками і теплими відгуками!

Наприкінці святкового дійства до членів ректорату звернувся президент Університету, професор Хачатур Володимирович Хачатурян, поділившись приємними враженнями від потенціалу талановитої молоді, яка формує та вдосконалює свої навички саме в нашому закладі освіти, а також привітав усіх із Всесвітнім днем вишиванки, побажавши миру, спокою, добра, злагоди та всіляких гараздів.

Ми щиро віримо у Збройні Сили і переконані, що скоро наші воїни одягнуть вишиванки, щоб відсвяткувати Перемогу!


Святкування Всесвітнього дня вишиванки - фото №1
Святкування Всесвітнього дня вишиванки - фото №2
Святкування Всесвітнього дня вишиванки - фото №3
Святкування Всесвітнього дня вишиванки - фото №4
Святкування Всесвітнього дня вишиванки - фото №5
Святкування Всесвітнього дня вишиванки - фото №6
Святкування Всесвітнього дня вишиванки - фото №7
Святкування Всесвітнього дня вишиванки - фото №8
Святкування Всесвітнього дня вишиванки - фото №9
Святкування Всесвітнього дня вишиванки - фото №10
Святкування Всесвітнього дня вишиванки - фото №11
Святкування Всесвітнього дня вишиванки - фото №12
Святкування Всесвітнього дня вишиванки - фото №13
Останні новини
Читати всі новини
15 червня 2023

Творчий конкурс

Коледж
Київського Міжнародного
Університету