Свято краси, любові та весни в КиМУ!

05 березня 2021
Свято краси, любові та весни в КиМУ!

Щороку, напередодні свята 8 Березня, актова зала Київського міжнародного університету заповнюється студентами та науково-педагогічними працівниками для привітання натхненниць людства – прекрасних жінок! 05 березня 2021 року відбувся святковий концерт до Міжнародного дня жінок.

На початку концерту прекрасних пані привітав сердечними словами президент Київського міжнародного університету професор Хачатур Володимирович Хачатурян та побажав чарівним жінкам здоров’я, невичерпного оптимізму та любові!

Ведучими заходу були Алексанян Валерій Ігорович (директор Ліцею Київського міжнародного університету), доцент Сініченко Сергій Володимирович (декан факультету інформаційних технологій), доцент Самойлов Олексій Федорович (директор ННІ журналістики, кіно і телебачення) та Ткаченко Ілля Вікторович (викладач Коледжу КиМУ). Блискавичний гумор квартету ведучих, зі смаком підібраний пісенний репертуар, що включав авторські пісні президента Київського міжнародного університету професора Хачатура Володимировича Хачатуряна, віртуозне виконання танцювальних композицій створили дійсно романтичну, святкову атмосферу і наповнили приємними емоціями серця присутніх. Зворушливою частиною святкування стало привітання донечок педагогічного колективу КиМУ.

Кульмінацією святкового дійства традиційно став Гімн Київського міжнародного університету у виконанні студентів.

Щиро вітаємо всіх жінок зі святом весни та любові!
Тільки завдяки Вам відбуваються дива!

Свято краси, любові та весни в КиМУ! - фото №1
Свято краси, любові та весни в КиМУ! - фото №2