«Те, що не можна побачити, але можна почути – радіо» майстер-клас Людмили Кліндухової

18 листопада 2020
«Те, що не можна побачити, але можна почути – радіо» майстер-клас Людмили Кліндухової

18 листопада 2020 студенти IV курсу коледжу Київського міжнародного університету, які навчаються за спеціальністю Журналістика, зустрілися  з ведучою прямих ефірів на Радіо MAXIMUM Людмилою Кліндуховою. Радіоведуча провела майстер-клас (організатор – голова ЦК з журналістики та АВМ, доцент кафедри соціальних комунікацій Козак В.А.). Майстер-клас відбувся у форматі онлайн на платформі Zoom.

 Зустріч із радіоведучою було організовано для того, щоб допомогти майбутнім журналістам краще зрозуміти специфіку роботи на радіо. Зокрема, однієї із професій  - радіоведучого. Людмила Кліндухова охоче поділилася власним досвідом роботи в радіопросторі та розповіла,  як проходила стажування, як готувалася до першого й наступних ефірів, з якими труднощами стикалася на радіо. Поділилася інформацією про те, як визначитись із спеціалізацією, влаштуватись на практику, зацікавити роботодавця. Порадила книги та ресурси для саморозвитку. До студентів радіоведуча зверталася словом «колеги», що майбутнім журналістам надзвичайно сподобалось. Як  і поради гості.   «Життя одне, уявіть, що воно тільки для вас… Шукайте себе. Старанно працюйте. Будьте впевненими в собі. І знайте, у  які б ви двері не постукали – вам їх обов’язково відчинять», - побажала Людмила Кліндухова.

Зустріч була насиченою і цікавою. По закінченню карантину розмову про радіожурналістику вирішили продовжити. Радіоведуча запросила студентів до редакції Радіо MAXIMUM.

 

Карина Горай, Аміна Подковська,

студентки IV курсу Коледжу КиМУ

спеціальності Журналістика


«Те, що не можна побачити, але можна почути – радіо» майстер-клас Людмили Кліндухової - фото №1
«Те, що не можна побачити, але можна почути – радіо» майстер-клас Людмили Кліндухової - фото №2
«Те, що не можна побачити, але можна почути – радіо» майстер-клас Людмили Кліндухової - фото №3
Останні новини
Читати всі новини
Коледж
Київського Міжнародного
Університету