Творчий конкурс «Кращий творчий підхід до моделювання анатомічної форми зубів»

18 січня 2022
Творчий конкурс «Кращий творчий підхід до моделювання анатомічної форми зубів»

17 – 18 січня 2022 року проведено творчий конкурс «Кращий творчий підхід до моделювання анатомічної форми зубів» , на якому здобувачі освіти мали змогу продемонструвати творчі та інноваційні підходи до моделювання анатомічної форми зубів. Захід передбачав визначити тих, хто серед – майбутніх стоматологів проявив найбільшу креативність не лише у професійних знаннях, а й  творчості!

Завдання конкурсу –  із застосуванням творчого підходу показати будову зубних рядів верхньої та нижньої щелепи, анатомічної форми коронкової частини різних груп зубів, кількість і розташування їх коренів, взаємне розміщення зубів один щодо одного в зубному ряді, а також удосконалити навички відтворення анатомічної форми окремих зубів і фрагментів зубного ряду різними матеріалами.

За результатами конкурсу учасники  були нагороджені Дипломами. Призові місця розділилися таким чином:

1 місце – Луньова Валерія, студентка 2 курсу

2 місце –  Абдуллаєва Емалія, студентка 1 курсу

3 місце – Бочеров Микита, студент 2 курсу

Вітаємо учасників і переможців! Бажаємо творчих успіхі, наполегливості в досягнені професійної мети!

Творчий конкурс «Кращий творчий підхід до моделювання анатомічної форми зубів» - фото №1
Творчий конкурс «Кращий творчий підхід до моделювання анатомічної форми зубів» - фото №2
Творчий конкурс «Кращий творчий підхід до моделювання анатомічної форми зубів» - фото №3
Творчий конкурс «Кращий творчий підхід до моделювання анатомічної форми зубів» - фото №4