Тиждень циклової комісії з іноземних мов

01 жовтня 2021
Тиждень циклової комісії з іноземних мов

З 27 вересня по 01 жовтня 2021 року в Фаховому коледжі КиМУ відбувся тиждень циклової комісії з іноземних мов, який включив у себе не лише традиційні позааудиторні заходи з певними навчальними та виховними цілями, а й багатоцільових заходів, об’єднаних загальною метою та завданнями.

Впродовж тижня науково–педагогічними працівниками було організовано пізнавальні, навчальні та виховні заходи, а саме:

• Предметні олімпіади
  • Студентський конкурс з написання есе, поезії та творів іноземною мовою
  • Флешмоб «Скільки мов ти знаєш – стільки разів ти людина!» у соціальних мережах
  • Тематичні виховні години

Тиждень циклової комісії – це період тісної співпраці здобувачів освіти з викладачами, під час якого кожен день особливий, яскравий та незабутній. Предметні тижні забезпечують незабутні враження учасників, викликають зацікавленість студентів та заохочують до вивчення дисциплін, у цьому випадку – іноземних мов.

Тиждень циклової комісії з іноземних мов - фото №1
Тиждень циклової комісії з іноземних мов - фото №2