Тиждень циклової комісії зі стоматології у Фаховому коледжі КиМУ

15 жовтня 2021
Тиждень циклової комісії зі стоматології у Фаховому коледжі КиМУ

З 11 по 15 жовтня 2021 року в Фаховому коледжі КиМУ відбувся Тиждень циклової комісії зі стоматології, в якому взяли участь науково-педагогічні працівники та здобувачі освіти спеціальності «Стоматологія».  

Тиждень було розпочато проведенням Науково-практичного семінару «Практичні питання взаємодії лікаря–стоматолога та зубного техніка». «Немає, мабуть, жодного лікаря та зубного техніка, які хоч раз у житті не з'ясовували з образою в очах, хто важливіший і хто головніший», – саме на цій тезі було закцентовано увагу учасникам на початку заходу, який відбувся у формі дискусії, де змогли висловити свою думку з цього питання як лікарі, так і зубні техніки.

Впродовж свого професійного тижня, майбутні фахівці мали змогу більше часу провести із кураторами академічних груп під час тематичних виховних годин, де першокурсники запевнилися у важливості своєї майбутньої професії, а II–IV–ті курси знайшли відповіді на більш серйозні запитання щодо специфіки становлення себе, як майбутнього лікаря, розширили свої теоретичні та практичні знання і навички зі стоматологічної справи.

13 жовтня було проведено круглий стіл на тему «Моя майбутня професія – стоматолог», де було використано презентацію теоретичного матеріалу, як форму та метод роботи для активізації у студентів творчих і професійних здібностей. А вже 15 жовтня студенти мали змогу на практиці продемонструвати отримані знання у лабораторії для виготовлення зубних протезів.

Проведення тижня циклової комісії — багаторічна традиція, яка допомагає розвинути інтерес у здобувачів освіти до обраної професії, активізувати їх професійні здібності, залучити до позанавчальної роботи.

Бажаємо майбутнім стоматологам миру, здоров’я та натхнення до навчання!


Тиждень циклової комісії зі стоматології у Фаховому коледжі КиМУ - фото №1
Тиждень циклової комісії зі стоматології у Фаховому коледжі КиМУ - фото №2
Тиждень циклової комісії зі стоматології у Фаховому коледжі КиМУ - фото №3
Тиждень циклової комісії зі стоматології у Фаховому коледжі КиМУ - фото №4
Тиждень циклової комісії зі стоматології у Фаховому коледжі КиМУ - фото №5
Тиждень циклової комісії зі стоматології у Фаховому коледжі КиМУ - фото №6
Останні новини
Читати всі новини
15 червня 2023

Творчий конкурс

Коледж
Київського Міжнародного
Університету