У центрі життя (візит студентів на телеканал «ЦК»)

17 листопада 2016
У центрі життя (візит студентів на телеканал «ЦК»)

17 листопада 2016 року студенти ІІІ курсу Коледжу КиМУ, які навчаються за спеціальністю видавнича справа та редагування, відвідали телеканал «Центральний канал». Він працює на вулиці Хрещатик, 26, у самому серці Києва. Там, де зароджувалося національне телебачення.

Це була дуже важлива подія в житті кожного студента (організатор - В.А. Козак, к.філол.н., викладач кафедри теорії та історії журналістики Київського міжнародного університету). Зазирнувши за куліси обраної професії, майбутні фахівці відчули, як це бути справжнім журналістом.

Здається, невелика подорож, але вона надовго закарбується в пам’яті. Кожен із нас зрозумів, у якому напрямку рухається та отримав мотивацію, натхнення для подальшого професіонального розвитку. Центральний Канал розпочав своє мовлення 12 грудня 1995 року. Гасло телекомпанії: «Головні події – оперативно та об’єктивно. Головні проблеми – глибоко та компетентно».

Під час екскурсії студенти відвідали студійні приміщення, ознайомились із процесом запису ранкової передачі, побачили роботу знімальної групи та телеведучої. Як з’ясувалося, за яскравою картинкою, яку ми бачимо з екранів телевізорів, працює велика команда професіоналів. Очолює колектив «ЦК» Олександр Савенко. Він із гумором закликав молодих людей добре подумати над зміною фаху. За словами Олександра Савенка, журналістика – дуже цікава професія, але «триклятуща», бо хороший журналіст рідко буває вдома, постійно нервує. Олександр Миколайович розповів історії з власного життя. Наприклад, пропрацювавши рік на телеканалі, він посивів, а під бій курантів доводилося піднімати келих шампанського на роботі зі словами: «За президента!» Журналістика – надзвичайно цікава професія, що потребує повної віддачі.

Настане час, коли медіа перейдуть до рук молоді – недосвідчених хлопців і дівчат, які «набиватимуть шишки», аби стати професіоналами. Кожен може досягнути вершин. Головне – відданість справі та наполегливість.

Подібні профорієнтаційні екскурсії важливі для молодих спеціалістів. Вони допомагають краще зрозуміти, що нас чекає в майбутньому. Можливо, саме час зупинитися, знайти щось інше? Чи навпаки, упевнено йти до мети.

За матеріалами
Яни Дудки
(студентка 3-го курсу Коледжу КиМУ

спеціальності видавнича справа та редагування).


У центрі життя (візит студентів на телеканал «ЦК») - фото №1
У центрі життя (візит студентів на телеканал «ЦК») - фото №2
Останні новини
Читати всі новини
Коледж
Київського Міжнародного
Університету