Участь студентів Коледжу КиМУ у всеукраїнському конкурсі LoNG (Look of New Generation)

10 жовтня 2018
Участь студентів Коледжу КиМУ у всеукраїнському конкурсі LoNG (Look of New Generation)

Всеукраїнський студентський конкурс LoNG (Look of New Generation / Погляд нового покоління) для команд закладів вищої освіти України щорічно проводять Українська асоціація з розвитку менеджменту та бізнес-освіти, Київська Бізнес Школа, Академія праці, соціальних відносин і туризму та Мережа Глобального Договору ООН в Україні.

10 жовтня 2018 року команда Коледжу КиМУ спеціальності «економіка» та «підприємництво, торгівля та біржова діяльність» у складі: Панасюк Андрій, Грегуль Костянтин, Шандуровський Денис, Овсепян Артем, Єпаншнікова Софія, Нетребко Максим разом з науковим керівником – доцентом О.Ю. Могилевською (завідувачем кафедри економіки, підприємництва, менеджменту, к.е.н.) відвідали Академію праці, соціальних відносин і туризму для участі в зустрічі та отримали завдання від партнера конкурсу ПрАТ «Дубномолоко».

Робота команд над завданням триватиме до кінця листопада. Переможця обиратиме журі за підсумками презентецій, які команди зроблять в Академії праці, соціальних відносин і туризму 18 грудня 2018 року.

Бажаємо команді Коледжу КиМУ успіху в вирішенні задачі, яка вкрай важлива для розвитку нашого суспільства!

Участь студентів Коледжу КиМУ у всеукраїнському конкурсі LoNG (Look of New Generation) - фото №1
Участь студентів Коледжу КиМУ у всеукраїнському конкурсі LoNG (Look of New Generation) - фото №2
Останні новини
Читати всі новини
15 червня 2023

Творчий конкурс

Коледж
Київського Міжнародного
Університету