Участь у науковій конференції присвяченій Дню науки

21 листопада 2018
Участь у науковій конференції присвяченій Дню науки

21 листопада 2018 року студенти 3 курсу спеціальності «фармація» Коледжу Київського міжнародного університету взяли участь у науковій Конференції присвяченій Дню наукина тему «Належна гігієна рук. Досвід з практики».

На яку були запрошені та виступили Людмила Солошок - науковий консультант лабораторії ANIOS (Франція) і фірми BODE (Німеччина), провідного розробника і виробника дезінфікуючих засобів медичного призначення в Європі та Вікторія Лещенко - лікар-дезінфекціоніст вищої категорії, провідний спеціаліст органів санітарного контролю.

Студенти під час конференції мали змогу не тільки ознайомитися із шкідниками та основними засобами дезінфекції та на практичному досвіді переконатися, чи правильно вони виконують дезінфекцію шкіри рук.

Участь у науковій конференції присвяченій Дню науки - фото №1
Участь у науковій конференції присвяченій Дню науки - фото №2