05 грудня 2022

05 грудня 2022 року науково-педагогічні працівники кафедри економіки, підприємництва, менеджменту та викладачі циклової комісії з економіки, підприємництва і туризму взяли участь у VІ Міжнародній науково-практичній конференції «Scientific discussions and solution development», яка відбулася у м. Грац (Австрія).

У межах конференції було обговорено актуальні проблеми стратегічного розвитку системи управління освітою України.

Професор Могилевська О.Ю. і викладач циклової комісії Депутат Н.О. виступили з доповідями, окресливши низку важливих питань щодо концепції розвитку системи управління освітою України у цифровому просторі економіки в умовах державно-приватного партнерства.

Участь у VІ Міжнародній науково-практичній конференції «Scientific discussions and solution development» - фото №1