Урочистий випуск молодших спеціалістів

26 червня 2014
Урочистий випуск молодших спеціалістів

26 червня 2014 року в Коледжі Київського міжнародного університету відбувся перший випуск молодших спеціалістів з економіки підприємства.

Найщиріші побажання успішної реалізації своїх планів звучали від проректора Київського міжнародного університету, професора Данченко Т.В., директора Коледжу КиМУ, доцента Судак І.І., декана економічного факультету, професора Резнік Н.П., викладачів Коледжу та батьків.

8 випускників Коледжу отримали дипломи молодших спеціалістів з економіки підприємства, серед яких один був нагороджений дипломом «Кращий випускник Коледжу». Хвилювання й усмішки на обличчях, подяки, побажання – усе це створило незабутню атмосферу. Директор Коледжу, привітавши випускників із першими відповідальними кроками в доросле життя, акцентувала увагу на пільгах при зарахуванні на Економічний факультет Київського міжнародного університету. Випускники з удячністю та теплотою подякували своїм викладачам, батькам за здобуті знання, підтримку та любов.

Шановні випускники, Вами зроблено перший відповідальний крок у доросле життя! Вірте у власні сили, прагніть до успіху і Ви його досягнете! Київський міжнародний університет буде радий вітати Вас уже як студентів Економічного факультету! Дорогі випускники!
Ідіть по життю красиво і впевнено, даруйте людям світло і радість, ніколи не забувайте своїх викладачів, шануйте батьків, виправдовуйте їхні надії та сподівання! Вірте у власні сили і досягнете успіху!

Урочистий випуск молодших спеціалістів - фото №1
Урочистий випуск молодших спеціалістів - фото №2