Вебінар «Labster: використання віртуальних симуляцій у навчанні»

02 грудня 2022
Вебінар «Labster: використання віртуальних симуляцій у навчанні»

02 грудня 2022 року декан факультету інформаційних технологій доцент Сініченко С.В. завідувач кафедри комп’ютерних наук КиМУ к.т.н. Зінченко А.Ю. долучилися до участі в вебінарі «Labster: використання віртуальних симуляцій у навчанні», який був організований МОН України та платформою Labster, яка є світовим лідером із розроблення віртуальних навчальних симуляторів, що вже успішно застосовуються в 2 тис. закладів освіти та пропонує безкоштовний доступ до сотень віртуальних симуляцій, зокрема, з таких предметів, як: анатомія та фізіологія, біохімія, біологія, біотехнологія, хімія, наука про землю, мікробіологія, фізика. Кожен симулятор платформи є повноцінним віртуальним комплексом із відео-інструкцією, теоретичними відомостями та інтерактивними вправами, що виконуються у 3D-середовищі сучасних віртуальних лабораторій, а загалом Labster забезпечує можливість самостійного підключення викладачами учнів і студентів з подальшим аналізом результатів їх діяльності. Наразі це надзвичайно актуально, зважаючи на усі виклики воєнного часу та враховуючи високу частку занять, які проводяться у змішаному та онлайн-форматі.

Результати, отримані від вебінару в перспективі уможливлять упровадження профільних апдейтів у сфері вищої та ФПО загалом, та ІТ-освіти зокрема як в університеті, так і Фаховому коледжі КиМУ.

Вебінар «Labster: використання віртуальних симуляцій у навчанні» - фото №1
Вебінар «Labster: використання віртуальних симуляцій у навчанні» - фото №2