Вебінар від Академії української преси

10 лютого 2022
Вебінар від Академії української преси

З 08 по 10 лютого 2022 року відбувся онлайн-тренінг «Моя взаємодія у цифровому світі: стратегія, медіагігієна та медіабезпека», в якому взяли участь студенти ННІ журналістики, кіно і телебачення КиМУ. Захід організовано Академією української преси за сприяння USAID та Internews. Доктор педагогічних наук, професор Тетяна Іванова, засновниця ініціативи з інформаційної гігієни «Як не стати овочем» Оксана Мороз та головна редакторка проєкту «По той бік путінської брехні» Альона Романюк порушили проблему цифрової залежності та інформаційної гігієни. Під час тренінгу було розглянуто маніпуляції на прикладі соцмережі «Фейсбук», обговорено правила захисту персональних даних і безпечного користування інтернетом.

Під час онлайн-тренінгу стало очевидним, що у цифрову еру потрібно не тільки безпечно користуватися соціальними мережами та інтернетом, а й вміти жити без свого постійного супутника – телефона, адже цифрова залежність є такою ж небезпечною, як наркотична і алкогольна.

Завдяки інтерактивним завданням, теорію апробували на практиці. Тренерки щодня пропонували цікаві кейси, запрошували брати участь в онлайн-іграх, пов’язаних з медіаграмотністю,  спонукали дискутувати. Активні учасники отримали сертифікати.


Вебінар від Академії української преси - фото №1
Вебінар від Академії української преси - фото №2
Вебінар від Академії української преси - фото №3
Вебінар від Академії української преси - фото №4
Останні новини
Читати всі новини
15 червня 2023

Творчий конкурс

Коледж
Київського Міжнародного
Університету