Відбулись інтелектуальні правові дебати на тему «Політичні режими сучасності»

02 грудня 2020
Відбулись інтелектуальні правові дебати  на тему «Політичні режими сучасності»

Студентський парламент спільно з Навчально-науковим юридичним інститутом вже не вперше проводять в стінах КиМУ студентські дебати на різну правову тематику. Цього разу, 2 грудня 2020 року,  обговорення були присвячені політичним режимам сучасності. Команди мали обґрунтувати свої позиції «За» та «Проти» тоталітарного та демократичного режимів. До складу команд входили студенти 2, 3, 4 курсів спеціальності «Право», «Міжнародне право», а також студенти спеціальності «Право» коледжу КиМУ.

Учасники команд обговорили, подискутували та обмінялись думками щодо характерних ознак авторитарного політичного режиму та демократії як способу функціонування політичної системи.

Проведення інтелектуальних правових дебатів дає можливість розширити кругозір студентів, адже різні спеціальності конкурують між собою, стверджуючи або заперечуючи тему, яка випала їм на жеребкуванні.

Оцінювало знання майбутніх юристів журі, у складі якого були: Директор навчально-наукового юридичного інституту к.ю.н., професор Панфілова Ю.М., завідувач кафедри теоретичних та приватноправових дисциплін к.ю.н., доцент Сапарова А.О., завідувач кафедри публічноправових дисциплін к.ю.н., доцент Бісюк О.С., к.ю.н., професор кафедри теоретичних та приватноправових дисциплін Ткаченко О.В. Члени журі ставили до студентів не ординарні питання, під час яких студенти яскраво демонстрували нестандартний підхід та своє власне бачення до сучасного правового середовища. Саме такий підхід здатний принести майбутньому правнику перемогу в надскладних справах, допомогти здобути повагу колег, визнання в юридичній спільноті та, звісно, гідні гонорари, як оцінку професійної майстерності.

Бажаємо студентам і надалі активно долучатися до заходів, які дозволяють краще адаптуватися до навчання в КиМУ, виявляти власні інтелектуальні здібності та сповна відчувати як командний дух, так і дух конкуренції.


Відбулись інтелектуальні правові дебати  на тему «Політичні режими сучасності» - фото №1
Відбулись інтелектуальні правові дебати  на тему «Політичні режими сучасності» - фото №2
Відбулись інтелектуальні правові дебати  на тему «Політичні режими сучасності» - фото №3
Відбулись інтелектуальні правові дебати  на тему «Політичні режими сучасності» - фото №4
Останні новини
Читати всі новини
15 червня 2023

Творчий конкурс

Коледж
Київського Міжнародного
Університету