Відбувся майстер-клас фахівчині з комунікацій Анастасії Семенчук

04 березня 2021
Відбувся майстер-клас фахівчині з комунікацій Анастасії Семенчук

04 березня 2021 року студенти третього курсу Коледжу, які навчаються за спеціальністю «Журналістика», поспілкувались із Анастасією Семенчук (фахівець із комунікацій НЕК «Укренерго»). Вона прийшла на запрошення голови циклової комісії з журналістики та аудіовізуального мистецтва Валентини Козак.

Справжній мотиватор – саме так можна сказати про Анастасію Семенчук. Молода, успішна, наполеглива. Вона поділилась досвідом роботи в журналістиці, розповіла про специфіку роботи в газетах, інформаційних агентствах, на телеканалах, а також про особливості організації комунікацій в НЕК «Укренерго» - держструктурі, де працює зараз.

Анастасія Семенчук познайомилася із кожним студентом, що створило по-справжньому доброзичливу атмосферу в аудиторії. Свої поради вона підкріплювала історіями про роботу в газеті «Україна молода», інформагентстві «УРА-інформ», на телеканалі “Перший Діловий” і, звісно, в секторі комунікацій «Укренерго».

«Я давно дуже хотіла поспілкуватись зі студентами, щоб поділитись із ними власним досвідом роботи у сфері комунікацій. Головна порада, яку б хотіла вам залишити – не бійтеся. Пишіть, спілкуйтесь, заявляйте про себе – будьте активними», - порадила Анастасія Семенчук.

Студенти навіть не помітили, як швидко пролетів час. Тож гостя пообіцяла завітати знову з новими історіями й мотиваційними порадами.

Поліна Солопчук,

ІІІ курс коледжу КиМУ,

Журналістика.


Відбувся майстер-клас фахівчині з комунікацій Анастасії Семенчук - фото №1
Відбувся майстер-клас фахівчині з комунікацій Анастасії Семенчук - фото №2
Відбувся майстер-клас фахівчині з комунікацій Анастасії Семенчук - фото №3
Останні новини
Читати всі новини
Коледж
Київського Міжнародного
Університету