Візит професора Державного університету штату Вашингтон (США)

23 листопада 2021
Візит професора Державного університету штату Вашингтон (США)

23 листопада 2021 року на економічному факультеті Київського міжнародного університету відбулася ще одна цікава зустріч – у гостях був професор Державного університету штату Вашингтон Діпра Джха. У межах спільного проєкту «International Relations & Global Leadership» студенти економічного факультету і Фахового коледжу Київського міжнародного університету отримали доступ до найкращих світових практик з актуальних проблем розвитку світової економічної системи. Кожна така зустріч – це ще й майстер-клас із професійної англійської мови.

Особливий інтерес у нашого американського колеги викликала екскурсія Університетом, під час якої гість був вражений рівнем організації освітнього процесу: технічною оснащеністю навчальних аудиторій, сучасним високоякісним обладнанням університетської клініки, обміном знаннями студентів та науковими досягненнями професорсько-викладацького складу в умовах економіки спільного споживання (Collaborative Consumption).

Плідно пройшла зустріч професора Діпра Джха з президентом Київського міжнародного університету професором Хачатуряном Х.В., у процесі якої було підписано меморандум, згідно з яким досягнуто домовленостей щодо напрямів співпраці у сфері науки та освіти.

Дякуємо керівництву Київського міжнародного університету, персонально президенту КиМУ, проф. Хачатуряну Х.В., віце-президенту КиМУ, проф.. Шумигорі Л.І., проректору з науково-педагогічної діяльності, проф. Мартиненко С.М., проректору з навчально-виховної роботи, проф. Данченко Т.В. за допомогу в організації зустрічі міжнародного формату.

Подібні заходи – це не лише можливість суттєво розширити професійні знання, а й спосіб сформувати ділові комунікації на міжнародному рівні.

Модератори:

Д-р.екон.наук, професор В.І. Виноградчий