Видавнича справа та редагування: секрети поліграфічного виробництва

15 листопада 2016
Видавнича справа та редагування: секрети поліграфічного виробництва

15 листопада 2016 року студенти Коледжу КиМУ спеціальністі видавнича справа та редагування побували на видавничо-поліграфічному підприємстві «Новий друк» (організатор - В.А. Козак, к.філол.н., викладач кафедри теорії та історії журналістики КиМУ).

За стінами видавничо-поліграфічного комплексу «Новий друк» сховані всі таємниці поліграфічного виробництва. Адже це - одне з найбільших і найкращих підприємств України. У травні 2010 року в м. Прага ТОВ «Новий друк» перемогло в міжнародному конкурсі серед типографій Європи і Центрального Сходу «Найкращий друк 2010 р.» за версією Sappi. Нагороду отримано в номінації «рольовий друк».

Спеціально для студентів Коледжу КиМУ на підприємстві привідкрили завісу в таємничий світ народження книги. З неабияким задоволенням майбутні фахівці побували в місцях, де завжди палає полум’я праці. Там величезні машини з гуркотом відбивають на папері літери, старанно і наполегливо створюючи кожну сторінку.

Понад 20 років працюючи на поліграфічному ринку України, видавничо-поліграфічний комплекс «Новий друк» пропонує широкий спектр послуг - від створення дизайну поліграфічної продукції до виготовлення упаковок для найрізноманітніших товарів (чай, лікарські засоби), друк на тканині. Над кожною книгою, журналом, буклетом працюють люди, які вкладають у роботу частинку себе: досвід, знання, уміння, професіоналізм, час.

Упродовж майже двох годин на території великого й потужного комплексу студенти побачили «живий» процес створення книг, журналів, упаковок. Водночас про кожен з етапів роботи доступно, без складної фахової термінології можна було почути коментарі фахівців.

Відвідавши видавничо-поліграфічний комплекс «Новий друк», студенти дізналися багато нового про створення поліграфічної продукції і переконалися: створення книги в друкарні надзвичайно цікавий, захоплюючий процес, але водночас - це надзвичайно складна, напружена робота багатьох людей.

За матеріалами
Яни Дудки
(студентка 3-го курсу Коледжу КиМУ
спеціальності видавнича справа та редагування).

Видавнича справа та редагування: секрети поліграфічного виробництва - фото №1